Home

Kurumsal

Kendimize Güveniyoruz

Hakkımızda

Önce Kendimizi Tanıtalım

Kulübümüzün, 2009 yılına kadar uzanan özel yüzme dersi faaliyetlerine, artan talep üzerine grup dersleri de ekleyerek İlk Adım Spor adı altında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Çocuklarınız; uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, modern ve hijyenik havuzlarda yüzme öğrenebilir, yüzme bilen çocuklarınız tekniklerini geliştirebilmektedir.

3 – 14 yaş arası çocuklar ve 14 yaş üzeri yetişkinler için özel yüzme dersleri ile birlikte; yalnızca çocuklar için, belli dönemlerde oluşturulan Cimnastik, Satranç, Tenis grupları, konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından organize edilmektedir.

Aktif olarak, derslerimizin devam ettiği havuzları incelemek için tıklayın.

Sorularınız mı Var?

Cevabını bulamadığınız veya cevabını bizlerden duymak istediğiniz tüm sorularınız için; iletişim sayfamızda bulunan bilgiler aracılığı ile bizlere ulaşabilir, ders saatlerimiz içerisinde havuzlarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yasin Aksöz

2008 – Sakarya Üniversitesi BESYO bölümü mezunu. 2008-2009 yılından bu yana çeşitli kurumlarda öğretmenlik görevini devam ettirmekte olup; 2009 yılında kurduğu İlk Adım Spor Yüzme Kulübünde, antrenörlük hayatına devam etmektedir.

İsmail Aksöz

Gelişim Üniversitesi
Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu 2. Sınıf öğrencisidir. 2013 – 2014 yılından itibaren İlk Adım Spor Yüzme Kulübü’nde, antrenörlük hayatına devam etmektedir.

Özge Tütenocaklı

2014 – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu – Antrenörlük bölümünden mezun olmuştur. 2013 – 2014 yılından itibaren özel eğitim kurumlarında Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Cimnastik Egitmenliği yapmaktadır. 2014 yılı itibari ile İlk Adım Spor Kulübünde, Yüzme Antrenörlüğü yapmaktadır.

Emre Canpolat

Gedik Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği 1. Sınıf öğrencisi. 2017 yazı itibari ile İlk Adım Spor – Yüzme Kulübünde, yüzme anterenörlüğü yapmaktadır.

Naz Bilgesu

Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 4. Sınıf öğrencisidir. 2017 yazı itibari ile İlk Adım Spor – Yüzme Kulübünde yüzme antrenörlüğü yapmaktadır.

Hakan Karabulut

Marmara üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu. 2017 itibari ile İlk Adım Spor Yüzme Kulübüne katıldı. Aynı zamanda farklı bir kulüpte Fitness Atrenörlüğü de yapmaktadır.

Nagehan Arslangiray

Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü ve
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü mezunudur.
Özel bir okulda anaokulu öğretmenliği ve 2016 yılı itibari ile İlk Adım Spor – Yüzme Kulübünde, yüzme antrenörlüğü yapmaktadır.