Home

Sık Sorulanlar

Sık Sorulan Sorular

Aklınızda Soru Kalmasın

Aklınızda Soru Kalmasın

Sık Sorulanlar

Kayıt öncesinde deneme dersi yapıyor musunuz?

Evet. Çocuğunuzun su ile olan ilişkisini karşılıklı görebilmek ve seviyesini belirlemek adına, deneme derslerimizi ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Deneme dersleri; en fazla 2 çocuk ile birlikte yapılmakta ve yoğunluğa göre süresi 15 – 30 dakika arasında değişmektedir.

Deneme derslerine katılan yüzücü adaylarımız, soyunma odası, dolaplar ve duş gibi, üyelerimizin yararlandığı tüm imkanlardan yararlanabilmektedir.

Sezon ortasında kayıt yaptırabilir miyim?

Evet, sezon ortasında kayıt yaptırabilirsiniz. Deneme dersi sırasında; çocuğunuzun seviyesi belirlenmekte, seviyesine uygun grupta çalışmaya başlamaktadır. Eğer, çocuğunuzun seviyesinde olan gruplar kapasite olarak dolu ise; ön kayıt yapılmakta, yeni grup oluştuğunda tarafınıza bilgi verilmektedir.

Grup dersleri kaç kişi ile birlikte yapılıyor?

Grup dersleri, en fazla 6 çocuk ile birlikte yapılmaktadır.

Grup dersleri haricinde, özel ders alabilir miyim?

Çocuğunuz ve/ya sizin için özel ders imkanımız bulunuyor. Deneme dersi sonrasında, seviyenize uygun eğitmenimiz ile yüzme öğrenebilir, teknik öğrenebilirsiniz. Fiyatlandırma için iletişim sayfamızda bulunan bilgiler aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Kardeş - Arkadaş indiriminiz var mı?

Evet, %20 oranında kardeş arkadaş indirimimiz var. İndirimin sürekli olarak devam etmesi için, en az 3 ay boyunca kardeş ve/ya arkadaş ile birlikte derslerimize katılmalısınız. 3 aydan kısa süre içerisinde; üyelerimizden birinin ayrılması durumunda, indirim uygulaması iptal edilmektedir.

Servis hizmetiniz var mı?

Evet. Fiyatı; bulunduğunuz bölgeye göre, ders ücretine ek olarak 100 – 250 TL arasında değişmekte olan servis hizmetimiz bulunuyor.

Çocuğum 3 yaşını henüz doldurmadı. Ders alabilir mi?

Çocuğunuz bez kullanmıyor ve tuvaletini söylüyor ise; deneme derslerimize katılarak, seviyesi ve kendisinin öğrenme isteği değerlendirilerek, seviyesine uygun gruplarda ders alabilmektedir.

Ders sırasında yetişkinler de havuzu kullanabiliyor mu?

Küçük yüzücülerimizin kendini güvende hissetmeleri için, derslerimiz sağ ve sol kulvarlarda, geniş kenarlı alanlarda yapılmaktadır. Orta da bulunan kulvarı ise yetişkinler veya teknik öğrenen yüzücüler kullanabilmektedir.

Ders işlenen kulvarlarda, çocukların motivasyonu ve güvenlikleri nedeniyle profesyonel yüzüşe izin verilmemektedir.